Polska, Pielgrzymka do Polski – Cały Twój, 1983

Cena wylicytowana: 8 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:00:00
325176
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Pielgrzymka do Polski – Cały Twój, 1983, Poznań, Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, JAN PAWEŁ II, Rw: Herb papieski, CAŁY TWÓJ - 16-22•VI-1983, medal projektu Mieczysława Przyborowicza, bity w Spółdzielni Rzemieślniczej Metalowców w Poznaniu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 40.1 mm, 19.02 g
Literatura: Grabowski 0318, Nestorowicz 459

Cena końcowa: 8 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 98

1)  8 zł
2)  7 zł
3)  6 zł