Polska, Totus Tuus, 1978

Polska, Totus Tuus, 1978

Polska, Totus Tuus, 1978

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:55:20
323877
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Totus Tuus, 1978, Poznań, Aw: Popiersie papieża w lewo, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II, Rw: Herb papieski, medal projektu Mieczysława Przyborowicza, wybity w Spółdzielni Rzemieślniczej Metalowców w Poznaniu
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 40.1 mm, 20.65 g
Literatura: Nestorowicz 44

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 19

1)  12 zł