Polska, Tadeusz Kościuszko – kopia medalu wykonana najprawdopodobniej w hucie w Białogonie, 1818 (oryginał)

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:41:40
324957
Opis: Polska - XIX wiek, Tadeusz Kościuszko – kopia medalu wykonana najprawdopodobniej w hucie w Białogonie, 1818 (oryginał), Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura CAUNOIS F., THADDEUS - KOSCIUSZKO., Rw: NATUS / AN. M . DCC. XLVI. / SIECHNOWIEZ DUCAT. / LITHAVIÆ IN POLONIA / OBIIT / AN. M. DCCC. XVII. / SERIES NUMISMATICA / UNIVERSALIS VIRORUM ILLUSTRIUM / M. DCCC. XVIII. / DURAND EDIDIT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo lane, 40.1 mm, 30.03 g
Literatura: Szyszko-Czyżak 21 (oryginał)

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 102

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł