Francja, żeton, 1831

Francja, żeton, 1831

Francja, żeton, 1831

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:40:20
325327
Opis: Francja - XIX wiek, żeton, 1831, Aw: Merkury siedzący w lewo, trzymający w ręce kaduceusza, z boków waga i tablice z 10 przykazaniami, w odcinku 1831 i sygnatura DOMARD, Rw: LOI / DU 27 JUILLET / 1822, w otoku COMMISSAIRES EXPERTS DU GOUVERNEMENT, na rancie nabite ARGENT
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, w formie ośmiokątu, 31.3 mm, 16.68 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 134

1)  75 zł