Szwecja, 50 koron, 1976

Szwecja, 50 koron, 1976

Szwecja, 50 koron, 1976

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:35:40
325343
Opis: Szwecja - Karol XVI Gustaw od 1973, 50 koron, 1976, Eskilstuna, wybite z okazji ślubu (19.06.1976) Carola XVI Gustawa i królowej Sylwii
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925", 27.08 g, patyna, awers przetarty, moneta w plastikowym pudełku
Literatura: SM 2, KM 854

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 125

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł