Rosja, rubel, 1924

Rosja, rubel, 1924

Rosja, rubel, 1924

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:33:40
325202
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), rubel, 1924, Leningrad (Petersburg)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Fedorin 9, Parchimowicz 58a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 216

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  75 zł