Litwa, 20 centów, 1925

Litwa, 20 centów, 1925

Litwa, 20 centów, 1925

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:22:00
320637
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 20 centów, 1925, Birmingham
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brązal, patyna
Literatura: Parchimowicz 7, KM 74

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 176

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł
4)  80 zł
5)  38 zł
6)  36 zł
7)  34 zł
8)  32 zł