Czechy, obol, 1601

Czechy, obol, 1601

Czechy, obol, 1601

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:19:40
325438
Opis: Czechy - Rudolf II (1576–1612), obol, 1601, Kremnica
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: Huszár 1069

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 162

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  36 zł