Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:13:40
320567
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, Tysiąclecie miasta Gdańska 997-1997
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, mikroryski, patyna
Literatura: Parchimowicz 744

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 120

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł