Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:40:20
325328
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 201

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  185 zł
7)  175 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł