Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:38:00
320492
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1/2 guldena, 1927, Berlin, Koga
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: AKS 16, Jaeger D.6, CNG 514.II, Parchimowicz 59b

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 238

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  160 zł
9)  140 zł
10)  120 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  95 zł
14)  90 zł