Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:37:00
325563
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 176

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  190 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł