Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:36:20
323798
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 10 złotych, 1939, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 140

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  210 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  80 zł
9)  75 zł