Polska, złotówka, 1766 FS

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena aktualna: 660 zł
325264
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, z literami FS (Fryderyk Wilhelm Sylm, mincmistrz warszawski), duże Orły i Pogonie, gruby wieniec
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 19.a8, Plage 273, Berezowski 1.25 zł

Cena aktualna: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 594

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  560 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  300 zł
11)  290 zł
12)  280 zł
13)  260 zł
14)  240 zł