Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:28:20
325566
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1591, Wilno, typ trojaka z wachlarzowatą, łukowatą kryzą króla, na rewersie herb Chalecki z listkami po bokach, interpunkcja w formie pojedynczych kropek
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.91.1.a (R2), Ivanauskas 5SV19-11 (RRR), Kop. 3518 (R1), Kop. Z.III.W. 1236 (R2), Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 349

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  620 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  250 zł