Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:28:00
325565
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1590, Wilno, typ monety z herbem podskarbiego Demetriusza Chaleckiego pomiędzy listkami z prostymi gałązkami na rewersie, interpunkcja w formie kropek
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: defekt walcowania krążka widoczny na rewersie, rzadka moneta wykonana techniką walcową
Literatura: Iger V.90.4.a (R2), Ivanauskas 5SV17-11 (RR), Kop. 3517 (R2), Kop. Z.III.W. 1235 (R2), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 330

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  700 zł
4)  620 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  240 zł