Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:24:40
325564
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1583, Wilno, rzadszy typ z końcówką LI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.83.1.c (R), Ivanauskas 4SB43-11 (RR)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 215

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł