Polska, grosz, 1528

Polska, grosz, 1528

Polska, grosz, 1528

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:18:40
324593
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, grosz, 1528, Kraków, odmiana z herbem Odrowąż pomiędzy gwiazdkami oraz gwiazdką pomiędzy PRIM REX na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, ciemna patyna
Literatura: Kop. 420 (R2), PN2-Dut. 10 (R1), Kurp. (1506-73) 46 (R1)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 132

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł