Polska, denar koronny, 1386–1399

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:17:00
325408
Opis: Polska - Jadwiga i Władysław Jagiełło (1386–1399), denar koronny, 1386–1399, mennica Wschowa, Aw: Orzeł piastowski z poziomymi skrzydłami; Rw: Podwójny krzyż w tarczy, powyżej kulka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 10.9 mm, 0.26 g, ciemna patyna
Literatura: Gum.H. 410, Kop. 8413, Kubiak 109 var, Frynas P.16.3.b (R)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 713

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  270 zł
6)  185 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł
11)  85 zł
12)  75 zł
13)  70 zł
14)  60 zł