Polska, denar koronny, 1386–1399

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 350 zł
325408
Opis: Polska - Jadwiga i Władysław Jagiełło (1386–1399), denar koronny, 1386–1399, mennica Wschowa, Aw: Orzeł piastowski z poziomymi skrzydłami; Rw: Podwójny krzyż w tarczy, powyżej kulka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 10.9 mm, 0.26 g, ciemna patyna
Literatura: Gum.H. 410, Kop. 8413, Kubiak 109 var, Frynas P.16.3.b (R)

Cena aktualna: 350 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 373

1)  350 zł
2)  350 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  185 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł
10)  85 zł
11)  75 zł
12)  70 zł
13)  60 zł