Polska, brakteat, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:15:20
325256
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, brakteat, II poł. XIII w., Krzyż, w dwóch przeciwległych kątach sześciopromienna gwiazda i półksiężyc rogami skierowany do wału
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.4 mm, 0.15 g, zgięcie i ubytek kołnierza i wału
Literatura: BRP Prusy E3.6, Sarbsk 36, Waschinski 23, Wieleń 26

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 76

1)  90 zł
2)  85 zł