Polska, brakteat, I ćwierć XIV w.

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:14:40
325259
Opis: Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, I ćwierć XIV w., Krzyż grecki z rozszerzonymi końcami ramion
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.0 mm, 0.29 g
Literatura: BRP Przyłęk 5

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 157

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  95 zł
4)  90 zł