Ruś, 1/2 grzywny nowogrodzkiej, XIV w.

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:12:00
325409
Opis: Ruś - Nowogród, 1/2 grzywny nowogrodzkiej, XIV w.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 61.6 mm, 99.29 g
Literatura: Huletski/Pietrunin 205C, kol. Zukausko str. 42, Prokopov 44

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 238

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  720 zł