Cesarstwo Rzymskie, denar - barbarzyńskie naśladownictwo, ok. II-III w. ne

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:10:00
325319
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - barbarzyńskie naśladownictwo, ok. II-III w. ne, Aw: Głowa cesarzowej (Faustyna Młodsza?) w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać idąca w lewo, trzymająca włócznię lub berło, pseudolegenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.6 mm, 2.63 g

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 188

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  600 zł
4)  520 zł
5)  320 zł
6)  250 zł