Cesarstwo Rzymskie, denar - barbarzyńskie naśladownictwo, ok. II-III w. ne

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:09:40
325318
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - barbarzyńskie naśladownictwo, ok. II-III w. ne, Aw: Głowa władcy (Trajana?) w prawo, pseudolegenda, Rw: Ołtarz, pseudolegenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 2.89 g

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 183

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  75 zł
6)  70 zł