Grecja i posthellenistyczne, brąz, 334–323 pne

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:06:20
325312
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki (336–323 pne) i następcy, brąz, 334–323 pne, Sardes, Aw: Głowa młodego Heraklesa w prawo, nakryta lwią skórą, Rw: Łuk, kołczan i maczuga, ΑΛEΞΑΝΔΡΟΥ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.2 mm, 6.94 g, patyna
Literatura: Price 2552

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 191

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł