Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:05:40
325310
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI-V w. pne, Aw: Głowa lwa w lewo, Rw: Ornament w formie czterolistnego kwiatu wewnątrz kwadratu incusum
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.0 mm, 1.01 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 944-951

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 230

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  160 zł
5)  155 zł