Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:05:00
325330
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, napis ПАN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.3 mm, 7.09 g, stara, zielona patyna
Literatura: MacDonald 116/1, Anochin 133, SNG BM 894

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 119

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł