Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 7 600 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:04:40
69278
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1976, Warszawa, Kazimierz Pułaski (1747–1779)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby „900” ok. 29.95 g, wybite stemplami lustrzanymi, nakład 2.315 sztuk, patyna, pięknie zachowane, moneta w oryginalnej folii i pudełku z certyfikatem NBP
Literatura: Fr. 118, Parchimowicz 321

Cena końcowa: 7 600 zł
Cena wywoławcza: 4 200 zł
Cena szacunkowa: 7 000 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 215

1)  7 600 zł
2)  7 400 zł
3)  7 200 zł
4)  7 200 zł
5)  6 800 zł
6)  4 200 zł