Polska, 500 złotych, 1976

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Cena aktualna: 7 600 zł
69277
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1976, Warszawa, Tadeusz Kościuszko (1746–1817)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby „900” ok. 29.95 g, wybite stemplami lustrzanymi, nakład 2.318 sztuk, patyna, pięknie zachowane, moneta w oryginalnej folii i pudełku z certyfikatem NBP
Literatura: Fr. 117, Parchimowicz 320

Cena aktualna: 7 600 zł
Cena wywoławcza: 4 200 zł
Cena szacunkowa: 7 000 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 250

1)  7 600 zł
2)  7 400 zł
3)  7 200 zł
4)  7 200 zł
5)  6 800 zł
6)  4 200 zł