Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:03:20
325910
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście, grzbiet lekko przekrzywiony

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 78

1)  26 zł
2)  24 zł