wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszaw..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 115 zł
92140
Opis: wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszawa 2010, ISBN 9788392333289
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 130 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane pierwsze opracowanie polskich kartek żywnościowych i towarowych z czasów PRL, bardzo ciekawe dla każdego zainteresowanego czasami PRL

Cena aktualna: 115 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 83

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  80 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  24 zł