wydawnictwa zagraniczne, Auktion Wolmar - Katalog rosyjskich monet 1700-1917, żetony pamiątkowe 172..

Rozpoczęcie: 07-06-2021 18:00
Zakończenie: 17-06-2021 20:02:20
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna:
325396
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Auktion Wolmar - Katalog rosyjskich monet 1700-1917, żetony pamiątkowe 1725-1896, monety obiegowe ZSRR i Rosji od 1918 r.; Moskwa styczeń 2016 (Аукцион Волмар - Каталог российских монет 1700-1917; Памятные жетоны 1725-1896; Монеты СССР и РФ регулярного и юбилейного чекана 1918-2019, Москва Январь 2016), XIV edycja, ISBN 9785990759909
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 170 stron formatu ok. A5, oprawa kartonowa

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 32