wydawnictwa zagraniczne, Arnold P., Küthmann H., Steinhilber D. – Grosser Deutscher Münzkatalog von..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 55 zł
325398
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arnold P., Küthmann H., Steinhilber D. – Grosser Deutscher Münzkatalog von 1800 bis Heute, Regenstauf 2016, 31. wydanie, ISBN 9783866461215
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 688 stron, oprawa kartonowa, klasyczny katalog monet niemieckich od 1800 roku

Cena aktualna: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 50

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  24 zł