wydawnictwa zagraniczne, Arnold P., Küthmann H., Steinhilber D. – Grosser Deutscher Münzkatalog von..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:02:00
325398
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arnold P., Küthmann H., Steinhilber D. – Grosser Deutscher Münzkatalog von 1800 bis Heute, Regenstauf 2016, 31. wydanie, ISBN 9783866461215
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 688 stron, oprawa kartonowa, klasyczny katalog monet niemieckich od 1800 roku

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 135

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  24 zł