wydawnictwa zagraniczne, Schön Gerhard – Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert. Deutschland, Österr..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 26 zł
325397
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Schön Gerhard – Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert. Deutschland, Österreich, Schweiz, 3. auflage, Regenstauf 2002, ISBN 3894415258
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 1131 stron, oprawa kartonowa, szczegółowy katalog monet miast i krajów niemieckich

Cena aktualna: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 62

1)  26 zł
2)  24 zł