wydawnictwa zagraniczne, Schön Gerhard – Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert. Deutschland, Österr..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:01:40
325397
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Schön Gerhard – Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert. Deutschland, Österreich, Schweiz, 3. auflage, Regenstauf 2002, ISBN 3894415258
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 1131 stron, oprawa kartonowa, szczegółowy katalog monet miast i krajów niemieckich

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 166

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  55 zł