wydawnictwa polskie, Muzeum Narodowe w Warszawie – Kolekcja Generała Jerzego Węsierskiego, Wars..

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:01:20
325909
Opis: wydawnictwa polskie, Muzeum Narodowe w Warszawie – Kolekcja Generała Jerzego Węsierskiego, Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 307 stron i 12 tablic, format B5, twarda oprawa płócienna z obwolutą, katalog prywatnej kolekcji Jerzego Węsierskiego, gromadzonej z olbrzymią pasją przez wiele lat

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 167

1)  24 zł