wydawnictwa polskie, Muzeum Narodowe w Warszawie – Kolekcja Generała Jerzego Węsierskiego, Wars..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 24 zł
325909
Opis: wydawnictwa polskie, Muzeum Narodowe w Warszawie – Kolekcja Generała Jerzego Węsierskiego, Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 307 stron i 12 tablic, format B5, twarda oprawa płócienna z obwolutą, katalog prywatnej kolekcji Jerzego Węsierskiego, gromadzonej z olbrzymią pasją przez wiele lat

Cena aktualna: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 36

1)  24 zł