Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:17:40
321483
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 15 krajcarów, 1663, Brzeg, SIL L B & WOLAU na awersie
Stan zachowania: III-/IV+, About Very Fine / Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 89, F.u.S. 1856

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 148

1)  42 zł