Zakończenie: 27-05-2021 20:00 ÷ 22:40
Polska, Posłaniec w intencji ofiar holocaustu, 1999
322937
Aw: Dwie półpostacie zwrócone ku sobie, w tle sylwetki lu... | I/I- |
185 zł szac. 60 zł 73 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Studzienicznej, 1999
323317
Aw: Papież idący na wprost, z prawej "BYŁEM TU WIELE RAZY... | I |
70 zł szac. 60 zł 135 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Kolegium Jana Pawła II, 2000
322935
Aw: Popiersie ks. Andrzeja Szostka (rektora KUL), PROTECT... | I |
540 zł szac. 70 zł 119 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łodzi, 2000
322951
Aw: Postać błogosławiącego papieża, "Musicie od siebie wy... | I |
135 zł szac. 100 zł 57 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Kraków - europejskie miasto kultury, 2000
322931
Aw: Trzy półpostacie na tle krzyża: św; Jadwiga, św. Stan... | I/I- |
95 zł szac. 50 zł 146 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Jubileusz 25 lat Pontyfikatu Jana Pawła II, 2003
322988
Aw: Pomnik, na którym Stefan Wyszyński i Jan Paweł II, na... | I |
90 zł szac. 50 zł 126 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal – Józef Haller, 1919
320829
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | III/IV |
180 zł szac. 50 zł 191 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Spotkanie Jana Pawła II z profesorami Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, 1983
323314
Aw: Ołtarz, PONTIFICIA ACADEMIA FACULTAS THEOLOGICA 1397 ... | I/I- |
90 zł szac. 60 zł 84 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993
323339
Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MA... | I/I- |
180 zł szac. 50 zł 77 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Święci Męczennicy z Międzyrzecza, 1997
323352
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża lekko w prawo, V PI... | I |
115 zł szac. 60 zł 64 wyświetleń |
6 | zakończona |