Zakończenie: 27-05-2021 20:00 ÷ 22:40
Polska, medal na pamiątkę chrztu, I poł. XIX w.
320799
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | II-/III+ |
185 zł szac. 150 zł 188 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II Pielgrzym Pokoju, 1997
323333
Aw: Popiersie papieża w lewo, na cokole, na którym napis ... | I |
185 zł szac. 75 zł 86 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w kolegiacie św. Anny w Krakowie, 1997
323328
Aw: Popiersie Jana Pawła II w prawo, z prawej popiersie ś... | I |
185 zł szac. 60 zł 91 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Posłaniec w intencji ofiar holocaustu, 1999
322937
Aw: Dwie półpostacie zwrócone ku sobie, w tle sylwetki lu... | I/I- |
185 zł szac. 60 zł 73 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal – Józef Haller, 1919
320829
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | III/IV |
180 zł szac. 50 zł 191 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993
323339
Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MA... | I/I- |
180 zł szac. 50 zł 77 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, V Pielgrzymka do Ojczyzny – Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 1997
323342
Aw: Kontur Polski, na którym półpostać papieża i zaznczon... | I |
175 zł szac. 75 zł 54 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Polska Golgota Wschodu, 2000
322945
Aw: Jan Paweł II i ks. prałat Zdzisław Peszkowski stojący... | I |
170 zł szac. 60 zł 127 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w. (?)
320798
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | II/II+ |
165 zł szac. 120 zł 176 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Sandomierz Wita Piotra Naszych Czasów - Władysław Miegoń, 1999
322790
Aw: Półpostać papieża w prawo z prawej popiersie pod któr... | I/I- |
165 zł szac. 60 zł 79 wyświetleń |
6 | zakończona |