Austria, plakieta H. B. Graham M. D., 1929

Rozpoczęcie: 10-05-2021 18:00
Zakończenie: 20-05-2021 22:43:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:43:40
323418
Opis: Austria, plakieta H. B. Graham M. D., 1929, Wiedeń, Popiersie w lewo, z prawej sygnatura OSKAR THIEDE WIEN 1929, na dole H • B • GRAHAM M • D •
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 227 x 148 mm, patyna, pojedyncze rysy

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 99