Polska, Odznaka Pamiątkowa Brygad Młodzieżowych PO "Służba Polsce", 1948

Rozpoczęcie: 10-05-2021 18:00
Zakończenie: 20-05-2021 22:42:40
Polska, Odznaka Pamiątkowa Brygad Młodzieżowych PO

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:42:40
323417
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), Odznaka Pamiątkowa Brygad Młodzieżowych PO "Służba Polsce", 1948, Warszawa, Mapa konturowa Polski, na niej widoczne kominy fabryk, wokół dwa kłosy zboża i napis BRYGADY MŁODZIEŻOWE, wyżej Orzeł z boków którego S - P, pod Orłem 1948, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA, odznaka projektu Henryka Grunwalda, wykonana w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 27.4 x 39.2 mm, 12.77 g (z nakrętką)

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187