Polska, medal na 40. rocznicę Powstania Warszawskiego, 1984

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:40:40
320851
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal na 40. rocznicę Powstania Warszawskiego, 1984, Otrębusy, Aw: Młody powstaniec siedzący, wokoło POWSTANIE WARSZAWSKIE / 1 VIII - 2 X 1944, Rw: Obraz Matki Boskiej, patronki Armii Krajowej, przed nią popiersie powstańca, na obrzeżu dwie punce: "3" oraz "ACh", medal projektu Tadeusza Tchórzewskiego, wyemitowany przez organizację Ars Christiana, wykonany w zakładach produkcyjnych w Otrębusach
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 35.2 mm, 23.60 g, medal w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 144

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł
4)  36 zł