Polska, Medal na pamiątkę rozpoczęcia rejsów MS Batory, 1937

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:39:20
323321
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal na pamiątkę rozpoczęcia rejsów MS Batory, 1937, Warszawa, Aw: MS Batory płynący w prawo, wyżej herb Zęby, z prawej sygnatura J.AVMILLER, niżej M / S / BATORY; Rw: Plan zatoki Gdańskiej z zaznaczoną Gdynią i Helem, wyżej znak GAL (Gdynia America Line), projektu Józefa Aumillera
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 50.4 mm, 63.40 g, pięknie zachowany medal w oryginalnym pudełku z logiem GAL, rzadki
Literatura: Strzałkowski 812

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 198

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  700 zł
4)  350 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  220 zł