Polska, Fryderyk Chopin, 1926

Polska, Fryderyk Chopin, 1926

Polska, Fryderyk Chopin, 1926

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:37:20
320753
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Fryderyk Chopin, 1926, Paryż, Aw: Popiersie w prawo, w dolnej części sygnatura Wacław Szymanowski, F. CHOPIN - 1809-1849, Rw: Pomnik Fryderyka Chopina w Łazienkach w Warszawie, medaj projektu Wacława Szymanowskiego wykonany w odlewni Borbediennea w Paryżu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.3 mm, 58.16 g, nakład 1.000 sztuk
Literatura: Strzałkowski 556 (R)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 182

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  50 zł
6)  48 zł