Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:36:20
320833
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, Warszawa, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w prawo, na dole sygnatura J.KNEDLER, TADEUSZ KOŚCIUSZKO *1746 +15–X. 1817., Rw: Sarkofag, obok stojąca kobieta z chłopcem całującym medalion, obok mężczyzna z pochodnią, na sarkofagu KOŚCI, POCHOWANY NA WAWELU 1817–1917
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 28.6 mm, 7.51 g
Literatura: Strzałkowski 404 (R)

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 116

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  50 zł
6)  46 zł