Polska, medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:35:40
320879
Opis: Polska - I wojna światowa (1914–1918), medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne), na obrzeżu punca SR
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.6 mm, 9.61 g, przetarty
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 300

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  140 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  90 zł
11)  75 zł
12)  70 zł
13)  65 zł