Polska, medal na pamiątkę chrztu

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:33:20
320794
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, TEN JEST MÓJ MIŁY SYN KTÓREGOM SOBIE UPODOBAŁ, Rw; NIECH CIĘ MA W OPIECE, niżej Matka Boska Częstochowska, niżej NA PAMIĄTKĘ CHRZTU / Annie Dobranowskiej / od / Anny Mendra / d. 16/VIII 1888., niżej wieniec, na obrzeżu punca P.BITSCHAN i punce srebra
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 54.6 mm, 51.84 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 191

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  200 zł
5)  200 zł
6)  150 zł