Polska, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:33:00
320801
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w., Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST, na stronie odwrotnej NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU / Karolowi Stępińskiemu / ur. d. 2 Listopada. 81r. / od / Zuzanny Dyżewskiéj., , na łączniku punce srebra, niżej krzyż, kotwica i gorejące serce
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.7 mm, 31.36 g, z zawieszką i kółkiem

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 196

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  75 zł