Polska, medal patriotyczny z Powstania Styczniowego, 1863

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:32:20
320830
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal patriotyczny z Powstania Styczniowego, 1863, Aw: Tarcza herbowa Rzeczpospolitej Trojga Narodów, RÓWNOŚĆ ✶ WOLNOŚĆ ✶ NIEPODLEGŁOŚĆ ✶, Rw: Postacie chłopa i szlachcica, na dole sygnatura CH. WIENER., POLONIA - MDCCCLXIII
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.9 mm, 9.94 g

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 276

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  220 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł