Niemcy, medal pamiątkowy, 1839

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:30:40
320751
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1839, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu sygnatura BRANDT F., ALBRECHT THAER - GEB. D. 14 MAI 1752 GEST. D. 26 OCT. 1828, Rw: Wieniec, w którym ZUR / ERINNERUNG / AN / DEN BEGRÜNDER / DER / RATIONELLEN / LANDWIRTSCHAFT / BERLIN / 1839
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 50.6 mm, 64.47 g, patyna, nakład 200 sztuk w brązie

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 134

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł