Niemcy, medal upamiętniający małżeństwo Wilhelma II z Augustą Wiktorią, 1890

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:30:20
323210
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal upamiętniający małżeństwo Wilhelma II z Augustą Wiktorią, 1890, Aw: Popiersia pary cesarskiej w prawo, legenda: WILHELM D.K. KONIG V. PREUSSEN-AUGUSTE VICTORIA D.K.K.V.PR, Rw: Poziomy napis SEID FROHLICH IN HOFFNUNG GEDULDIG IN TRUBSAL HALTET AN AM GEBET, u góry ZUM EHEJUBILAUM, u dołu ROMER C.12 V.12
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 45 mm, srebro 50.25 g, lekko przetarte tło, patyna

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 125

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł